Spoznajte Cellu M6® ALLIANCE

Nová patentovaná technológia LPG® s revolučnou kombináciu dvoch technológií, ktoré ponúkajú jedinečné výsledky a komplexné účinky na postavu prostredníctvom účinnej starostlivosti pre zoštíhlenie a omladenie.

scrolldown-icon
CHCEM VEDIEŤ VIAC
LPG-telo
Lorem Ipsum
LPG-telo-2
Lorem Ipsum
LPG-telo-3
Lorem Ipsum
LPG-zariadenie
Lorem Ipsum
LPG-telo-4
Lorem Ipsum

LPG Alliance Endermologie je jedinečná, účinná, bezbolestná a prírodná metóda na ošetrenie tela i tváre. Je to celosvetový hit v neinvazívnom zoštíhlení a omladení pokožky s rýchlymi a dlhodobými výsledkami. Patentovaná bunková LPG stimulácia potvrdená 130 klinickými štúdiami a 30-ročným výskum.

Tento lekársky prístroj ponúka ošetrenia na spevnenie celého tela – na tvár ale aj na brucho, ruky, zadok, stehná i boky. Je určený na ošetrenie patologických zmien spojivového tkaniva.

Vysoká klinická efektivita tejto metódy pri celulitíde a nadbytočnej hmotnosti spočíva v redukcii edému lymfodrenážnou technikou, v stimulácii a normalizácii cievneho zásobenia, zlepšení bunkového metabolizmu, aktivácii lipolýzy. Zlepšuje sa textúra kože, jej elasticita, či tonus pokožky.

LPG Alliance je jedinou technikou, ktorá dokáže uvoľniť tuk usadený pod najvrchnejšou vrstvou kože, ktorú nie je možné odstrániť ani diétou, cvičením, či liposukciou.

LPG aplikácia

Aké sú výhody metódy?

Cielene odstraňuje lokalizovaný tuk na ťažko dostupných miestach

Anti-age efekt - prirodzene obnovuje tvorbu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej, čím omladzuje pokožku

Spevňuje pokožku a vyhladzuje efekt pomarančovej kože

Rýchlejšie výsledky a väčšia intenzita prispôsobená konkrétnemu problému

Vhodné pre mamičky po pôrode, ktoré majú problém s ochabnutou kožou na brušku

Obsahuje nový senzor Alliance Skin Identity, ktorý umožňuje stimuláciu vždy prispôsobiť špecifickým potrebám typu pokožky

Často kladené otázky

Od akého veku sa danú procedúru odporúča absolvovať?

Procedúru odporúčame podstúpiť od veku 18 rokov. Je vhodná nielen pre dámy, ale aj pre pánov.

Čo sú jej najväčšie výhody oproti iným metódam?

Výhodou oproti iným a starším typom LPG je prevedenie ošetrenia ale aj rýchlejšie výsledky a väčšia intenzita prispôsobená konkrétnemu problému. LPG Alliance je vylepšený o anti-age efekt – obnovuje bunky, čím sa pokožka omladzuje. Cielene odstraňuje lokalizovaný tuk, prirodzene obnovuje tvorbu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej a spevňuje a vyhladzuje pokožku čím odstraňuje efekt tzv. pomarančovej kože.

Je jedinou technikou, ktorá dokáže uvoľniť tuk usadený pod najvrchnejšou vrstvou kože, ktorú nie je možné odstrániť ani diétou a cvičením, ani liposukciou. Obsahuje aj nový senzor Alliance Skin Identity, ktorý umožňuje stimuláciu vždy prispôsobiť špecifickým potrebám typu pokožky. Vďaka stimulačného efektu na kolagénové vlákna a elastín sa pokožka spevňuje a vyhladzuje, čo ocenia aj mamičky po pôrode, ktoré majú problém s ochabnutou kožou na brušku.

Koľkokrát a ako často je vhodné ošetrenie podstúpiť?

Počet ošetrení je individuálny a záleží od toho, akým stupňom celulitídy pacientka trpí a aká je pokožka ochabnutá. Pre cielený výsledok je ale vhodné podstúpiť kúru 10 ošetrení. Pred ošetrením si vás pozorne prezrieme, odmeriame, prípadne nafotíme. Potom odporučíme konkrétny plán ošetrenia. V prípade, že je celulitída rozsiahlejšia, prvá kúra sa zopakuje v rovnakom intervale, teda 2x týždenne. Potom už odporúčame len udržiavacie terapie – dve až tri za mesiac.

Absolvovanie ošetrenia samozrejme závisí aj od možných kontraindikácií a zdravotných problémov klienta (nižšie). V takom prípade určite neodporúčame ošetrenie podstúpiť.

Po akej dobe je možné vidieť reálne výsledky?

Predtým bolo na prvé výsledky potrebné čakať minimálne do 5-6 ošetrenia, s prístrojom LPG Alliance vidíte zmenu už po prvých 3 ošetreniach. Pokožka je takmer o 70% hladšia a pevnejšia a rezistentný tuk je odstránený. Obvod pása sa môže znížiť aj viac ako o 5 cm.

Výsledky ošetrenia tela viditeľné už po tretej procedúre:

+ 70% odstránenie lokálneho rezistentného tuku;
- 5,2 cm obvod pásu;
+ 67% vyhladenie pomarančovej pokožky;
+ 71% zpevnenie pokožky;

Kontraindikácie
 • rakovina (možno až po 5 rokoch ukončenie úspešnej liečby)
 • infekcie, kožné ochoreniazápalové ochorenia
 • užívané lieky na riedenie krvi, ochorenia krvi
 • spálená pokožka (slnenie alebo popáleniny)operácie (po 6. týždni od operácie)otvorené rany a zranenia,
 • chrasty
 • tehotenstvo/šestonedelie, dojčenie
 • jazvy – (vhodné až po 6 mesiacoch)preležaniny, vredy, kožné lézie
 • akútna fáza po operácii
 • kŕčové žily, zápal žíl, operácie žíl
 • lipom a angiom
 • AIDS
 • pruh
CHCETE si OBJEDNAŤ TERMÍN?

KONTAKTUJTE NÁS

NAŠA adresa a sociálne siete

KDE NÁS NÁJDETE

Centrum Tela

Poliklinika Stará Turá
2. poschodie
Mýtna 146
Stará Turá
916 01

NAVIGOVAŤ NA ADRESU
Poliklinika Stará Turá